BALÍK ŠKOLENÍ PIPISTREL

Nejpokročilejší a cenově dostupný pilotní výcvikový balík na trhu.

Tréninkové řešení Pipistrel

Pipistrel nabízí široké portfolio školících řešení, od kurzů založených na počítačích, multiplatformní počítačových kurzů teorie, školících kurzů, simulátoru, elektrických trenažérů, trenažérů vybavených IFR, letadel schválených na záměrné točení a školení na prevenci a zotavení a více. Naše řešení a letadla se používají pro výcvik pilotů v prostředích od malých aeroklub, přes letecké školy se zaměřením na výcvik komerčních pilotů, ale i v náročných podmínkách integrovaných systémů výcviku vzdušných sil.

Jakákoliv kombinace tréninkových řešení společnosti Pipistrel vám poskytuje nejlepší hodnotu a jasnou konkurenční výhodu pro vás jako poskytovatele výcviku pilotů. Budete mít užitek z:

  • Pipistrel Online Academy CBT , naše kurzy teorie cloudu
  • Schopnost provádět UPRT výcvik pro piloty a instruktory , kteří používají stejné letadlo jako pro vaše další potřeby v oblasti výcviku
  • Náš virtuální letecký simulátor X-Alpha
  • Pokročilý virový software typu 121 s certifikací EASA, všestranný trenér , který pokrývá vše od ab-initio výcviku až po nabízení komplexnosti, skleněného kokpitu, autopilota, nočního VFR, navigačního vybavení IFR a schopnosti pro výcvik UPRT mimo box
  • Revoluční 100% elektrický pohon, typ EASA s certifikací typu Velis Electro
  • FAA akceptovány modely S-LSA pro výcvik pilotů PPL, CPL a kluzáků, akceptované pro noční let VFR a výcvik IFR (pouze VMC).
  • Naše nabídky třídy Microlight od motorových kluzáků až po vysokorychlostní křižníky

Protože k našim školicím řešením nepřetržitě přidáváme stále více prvků, jako například v případě budoucích čtyřmístných certifikátů EASA Panthera, naše důvěryhodné letecké školy už uznávají přidanou hodnotu a komplexní výhody prostřednictvím partnerství s námi, abychom nabídli úplné a konkurenceschopné školení.

Naše zásady týkající se výcviku pilotů jsou vylepšené platformou Pipistrel Academy. Pipistrel Academy je Pipistrel ‚s Complete Training System pro letecké školy. Výběrem letadla Pipistrel nebyl váš cíl být ziskový a vyrábět skvělých pilotů nikdy blíže k realitě. Ziskovost a skvělé zkušenosti se vzděláváním jsou založeny na čtyřech diferencovatelné: výkon, ekonomika, zkušenosti uživatelů a systém odborné přípravy.

*
výkon

Letadla Pipistrel jsou známé pro svůj vynikající výkon díky velké aerodynamice a nízké hmotnosti. Tato letadla jsou rychlé a výborně stoupají.
To znamená, že letadlo dosáhne dopravní výšku nebo praktickou oblast dříve, což studentovi poskytne produktivnější čas na studium. Umožňují použití letišť a letištních ploch dále od domácí základny se stejným trváním prolétávané.

Výkon také znamená bezpečnost. Student může při použití síly vyletět z téměř jakékoli chyby při přistání nebo jiné fázi letu. Kvůli velké aerodynamice a nízké hmotnosti prázdného materiálu jsou i vlastnosti zastavení a odstřeďování nezhoubné.
Výcvikový zážitek pro studentského pilota je mnohem lepší, protože letoun má velmi širokou škálu použitelné rychlosti letu. Může létat pomalu nebo může létat velmi rychle. Toto učí studenta správné postupy řízení sklonu-výkonu a řízení energie a dobře ho připravuje na další letadla 21. století.

Díky svému vynikajícímu výkonu se letadla Pipistrel daria v hornatém terénu a ve vysokých provozech.

*
Ekonomika

Pipistrel je hospodárné letadlo, které se provozuje, protože poskytuje skvělý výkon s nízkou výkonností. Je to velký příspěvek k ekonomice leteckých škol.

Díky nízké hmotnosti nabízejí letadla Pipistrel bezprecedentní užitečné zatížení. Nejen, že umožňuje letadlu legálnost, ale má také velké provozní výhody. Například virus 121 se 100 koní Rotax 912 spaluje 15 litrů za hodinu a má kapacitu 100 litrů paliva. Velmi aktivní letecká škola může počítat s jedním cyklem tankování za den. To znamená méně ztraceného času a méně energie.

Nízká hmotnost letadla také znamená, že manipulace s hangáru a mimo ně je mnohem jednodušší. Pokud provozujete flotilu virů / Sinus / ALPHA trenéry, hangárových prostor můžete využívat mimořádně efektivně. Díky uspořádání ocasu s vysokým křídlem T může být Pipistrels uložen v hangáru jako žádné jiné letadlo.

Díky svému výkonu a vybavení jsou tato letadla také velmi univerzální, někdy i jedno letadlo, které pokrývá rozsah výukové křivky několika typů trenérů.

*
Uživatelská zkušenost

Pipistrel nabízí bezprecedentní uživatelské prostředí. Je založena na vždy na špičkové úrovni technologie. Flotila Pipistrel v letecké škole přitahuje jednotlivců, kteří řídí elektrická vozidla, používají nejmodernější technologie v oblasti přírody a žijí ekologicky. Technologická úroveň letadla Díl Pipistrel je prohlášením a přitažlivostí, která se přesune i do vaší letecké školy.

Navíc většina nových pokroků, které společnost Pipistrel vyrábí, lze dodatečně vybavit pro vaše letadlo, což znamená, že každé jednotlivé letadlo zůstane vždy mladé a moderní – bude to vždy budu žádoucí.

Pipistrel také klade velký důraz na uživatelské zkušenosti studentů a instruktorů. Od výroby čísel leteckých nástrojů zobrazených na trenérech ALPHA větších pro zralých, dalekozrakých studentů, po snadný vstup do kokpitu pro méně agilních studenty, až po velmi chladný kokpit tím, že udržuje sluneční teplo se zabarvenými průhlednými fóliemi – Pipistrel dělá výcvik a instruuje tato letadla čisté potěšení.

*
systém

Pipistrel podporuje leteckou školu prokázáním nejúplnějšího školícího systému v průmyslu lehkých letadel.

Sestává z těchto prvků:

1) e-learning na adrese pipistrel-online.com
Jedná se o pokročilé, interaktivní studijní hodiny, které můžete studovat kdykoliv a kdekoliv, čímž šetříte drahocenný čas. Jsou napsány přímo testovacími piloty Pipistrelu, piloty instruktorů a techniky. Instruktoři mohou dohlížet na postup své studenty.
Každá letecká škola si může zvolit smlouvu, která poskytuje atraktivní ceny, a tedy nejen vyřešit problém, ale zároveň vydělat peníze.

2) VR simulátory
Pipistrel byla první společností, která uvedla letové simulátory s brýlemi VR. Tato technologie poskytuje pokročilý a pohlcující tréninkový zážitek. Většina prestižních leteckých škol využívajících letadla Pipistrel má nyní i simulátor VR. Můžete si stáhnout základní lekce létání, což pro studenty znamená vyšší motivaci. Může se použít na základní létání, práci se vzory provozu a je vynikající na cvičení větru a nouzové postupy, které umožňují výcvik ve složitých podmínkách při nulovém riziku.

3) Programy a metody odborné přípravy
Pro začínající školy nabízíme služby na klíč s pracovníky laboratoře Pipistrel Academy. Zahrnuje to registraci vaší letové školy se všemi příslušnými výcvikovými a provozními příručkami přizpůsobenými pro výcvik na letadlech Pipistrel.

Nabízíme instruktorské rekvalifikační a přechodné kurzy. Nabízíme kontrolu a zajištění kvality.
Pipistrel je tu pro vás po zakoupení, abyste udrželi svůj provoz bezpečnou a ziskovou.

Co je Advanced UPRT?

UPRT je zkratka pro „výcvik k zabránění a zotavení na letounu“ a představuje kombinaci teoretických znalostí a leteckého výcviku s cílem poskytnout letové posádce požadované způsobilosti k předcházení a zotavení se ze situací, kdy letoun neúmyslně překračuje parametry tratě. provoz nebo výcvik (narušení letounu).

První organizace ICAO se ujala iniciativy na zavedení rozšířeného UPRT v prosinci 2019 EASA stanovila požadavek na pokročilý UPRT . Předcházení ztrátám kontroly zachraňuje životy a funkce Advanced UPRT produkuje lepších pilotů v rekreačním i profesionálním prostředí.

Pipistrel SW121 je plně schválen pro pokročilé školení UPRT , včetně plně vyvinutých úmyslných otočení. Díky SW121 ve vašem prostředí letového školy můžete pokrýt ab-initio výcvik, pokročilý výcvik a všechny aspekty UPRT kurzů jediným letounem. Navíc SW121 nemusí být speciálně připraven na pokročilé školení UPRT, takže vaši instruktoři mohou létat s lekcí UPRT přímo uprostřed ab-initio nebo navigačních letů, což maximalizuje využití majetku a odstraňuje potřebu použití Extra 300 nebo aerobní C152, který má mnohem vyšší provozní náklady.
Podívejte se, jak vypadá normální odstřeďování se softwarem SW121:
PIPISTREL VIRUS SW121, schválený EASA pro záměrné roztočení a výcvik UPRT

PIPISTREL VIRUS SW121, schválený EASA pro záměrné roztočení a pokročilý výcvik UPRT

Mnoho leteckých škol již využívá koncepci single-drak-to-CPL se softwarem SW 121: „Na tento úkol je navržen virový software. Pokročilý UPRT samozřejmě ale i mnohem více. Plaví se rychlostí 2 NM za minutu, stoupá rychlostí 1 000 fpm, je to nejlepší mezi 5000 a 7000 ft, je komplexní a plné automatizace. Letadlo je právě vyrobené na výcvik budoucích komerčních pilotů. „- Saso Knez, instruktor a zkušební pilot třídy 1

Specifické osvědčení udělující oprávnění na letový výcvik UPRT

Na výcvik Advanced UPRT lze použít jakýkoliv Pipistrel SW 121, protože tato schopnost je součástí standardního typového osvědčení.
Více informací o letadle

Máte zájem? napište nám

starinsky@pipistrelaircraft.cz