SINUS FLEX JE PRO VÁS
Protože hledáte ...

Čtyři letadla v jednom

perfektní kluzák, efektivní a rychlý cross-country cruiser, univerzální trenér a flexibilní transformátor řešení rozpětí křídla.

Flexibilita v křídlech

Model Sinus Flex, který přemění letadlo z motorového jezdce na rychlý cross-country cruiser za pár minut.

Konfigurace podvozku

Výběr konfigurace podvozku předního nebo zadního kola podle vašich osobních preferencí.

SINUS 912 & SINUS FLEX:

Motorový kluzák Sinus kombinuje skutečný smysl pro kluzák s bezprecedentní účinností během výletního letu na dlouhé vzdálenosti. S vozem Sinus můžete vzlétat a přistávat na velmi krátkých drahách, letět na běžeckých tratích na velké vzdálenosti a bavit se klouzáním s poměrem klouzání 27: 1 … vše ve stejném letadle!
S Sinus si doslova koupíte tři letadla za cenu jednoho. Získáte kluzák, super ekonomický křižník s velkým dosahem a nejuniverzálnější cvičné letadlo na trhu. Díky dvojitému ovládání letu a výběru podvozku zadního kola nebo předního kola je možné Sinus použít jako svého primárního trenéra s klouzavým a poháněným letadlem! Vynikající výkon byl potvrzen titulem mistra světa v roce 2001 a rekordním samostatným letem po celém světě v roce 2004.

Sinus můžete dále vylepšit velmi malým doplňkem – Flex. Model Sinus Flex je identický se standardním modelem Sinus s přidaným bonusem zaměnitelných hrotů křídel. Vnější 5-Nohova části každého křídla mohou být snadno odebrány a nahrazeny krátkými křidélky virového modelu! Nevěděli jste se rozhodnout, zda chcete Pipistrel Sinus nebo Pipistrel Virus? Nyní můžete mít obojí, transformovat tepelně stoupající motorový kamion Sinus na malý a rychlý virový křižník, který se vejde do každého hangáru. Je to snadné a trvá pouze pět minut!
Sinus znovu a znovu prokázal své klíčové vynikající vlastnosti

Nejlepší palivová účinnost a nejlepší dojezd:
Sinus je jednoduše nejúčinnější a nejúspornější lehké letadlo na trhu. Díky své velmi nízké spotřebě paliva nižší než 10 litrů za hodinu (2,6 g / h) při vysoké cestovní rychlosti 200 km / h (110 kts) můžete se standardní rychlostí snadno proletět více než 1000 kilometrů (540 NM). 60 litrové palivové nádrže. S volitelnými palivovými nádržemi s dlouhým dojezdem (100 litrů; 26 gal) přesahuje váš dojezd s rezervou více než 1650 km (890 NM). Mistr světa a sériový vítěz

Po tom, co se Sinus již prokázal v klouzavé aréně s několika poutavými úspěchy, včetně trojúhelníku FAI 500 km, drží mnoho světových rekordů a leteckých milníků. Sinus byl absolutním vítězem mistrovství světa WAG 2001 ve Španělsku a v roce 2005 se umístil na druhém místě. V roce 2004 byl Sinus prvním lehkým letadlem létajícím po celém světě. Od té doby naši majitelé uskutečňují pozoruhodné lety na velké vzdálenosti, včetně nepřetržitého letu z Pisa do Lisabonu, Atén – letu Nordkapp a vůbec prvního lehkého letadla Austrálie – Nový Zéland! Sinus také vyhrál legendární závod Paříž – Madrid Green Air Challenge 2011.

Vynikající klouzavý výkon:

  • Sinus je kluzák z duše. Sportovní křídla s délkou 15 metrů a poměr klouzání 27: 1, když je vrtule pernatá, si můžete vychutnat nespočet hodin v termálke aniž jste spálili jednu kapku paliva. Čisté aerodynamické čáry a dokonalý povrch umožňují sinus provádět ještě lepší výkony než množství typických bezmotorových kluzáků. Nezapomeňte, že vždy můžete zapnout motor, když počasí není pro vás.

bezpečnost:

  • Sinus představuje koncept bezpečnostního kokpitu. Celý prostor kabiny je obklopen strukturami pohlcujícími energii vyrobenými z kevlarových vláken, úžasného materiálu, který udržuje integritu kabiny a činí ji bezpečnou iv případě silnějších nárazů. Vedle naší speciální koncepci bezpečnostního kokpitu může být Sinus vybaven i záchranným systémem balistických padáků, který v případě mimořádných událostí šetří celé letadlo spolu s posádkou.

Robustní a spolehlivý:

  • Flotila téměř 1000 našich letadel letí na všech šesti kontinentech světa v podmínkách, které si někdy těžko dokáží představit. Všechny systémy na palubě musí odolat přísným testům, aby se zajistilo, že letadlo bude pracovat co nejlépe v horkém nebo studeném, mokrém nebo suchém, nízkém nebo vysokém stupni! Letové školy milují Sinus kvůli spolehlivosti, super nízkým provozním nákladům a nekonečným možnostem létání.

Pohodlí a luxus v kabině:

  • Díky prostornému dobře větraném kokpitu vedle sebe s volitelným koženým interiérem se budete cítit pohodlně i při nejdelších dobrodružných letech. Dokonce i ti nejvyšší nebo nejkratší z pilotů se budou cítit jako doma v sinus díky nastavitelným pedálům kormidla. Výběr z malé nebo velké přístrojové desky může způsobit, že se kokpit bude cítit jako kluzák nebo plně vybavené špičkové cestovní letadlo s dlouhým dosahem. Díky vynikajícím výhledem do stran a dolů vaše fotografie ze vzduchu nebo vzduchu udělají každého závidenímhodnými.