VIRUS SW JE PRO VÁS
Protože hledáte ...

nekompromisní výkon

Letadlo bez kompromisů a rekordních úspěchů: od několika letů po celém světě až po vítězství NASA.

Flexibilita VE VÝBĚRU MOTORU

Flexibilita různých motorů a vrtulí pro různé potřeby.

plně přizpůsoben

Plně přizpůsobitelné letadlo podle vašich přání a potřeb.

VIRUS:
Nejrychlejší hornoplošník!

Virus SW je ekonomicky nejrychlejší vysokorychlostní křižník a určitě nejrychlejší vysokorychlostní rodina letadel ve své kategorii. Několik motory určují variace, od motorů s výkonem 80 HP až po 115 HP s turbodmychadlem Rotax 912/914 s turbodmychadlem, včetně iS vstřikovaného paliva. Je vyroben z nejmodernějších kompozitních materiálů a je lehký, robustní a vyznačuje se bezprecedentním užitečným zatížením nad 300 kg. Virový software nabízí to, co není schopen konkurent nabídnout, a získal srdce lidí na celém světě a je nejlepším prodejcem od jeho zavedení.

Výkon NASA byl oceněn

  • Virus SW je jediné lehké letadlo, které kombinuje čistou rychlost s bezprecedentní spotřebou paliva. Celosvětově se již prodalo více než 1 000 kusů, čímž se získaly srdce a uznání soukromých vlastníků, leteckých profesionálů, výcvikových organizací a vojenských instruktorů, stejně jako vyhrála výzva NASA. Dvakrát! Od vítězství na výzvě PAV 2007 a na sté výročí NASA GAT 2008 se virový software dále vylepšuje a optimalizuje na ještě lepší výkon.

Virus SW je schopen působit od nadmořské výšky až do 15 000 stop, vzletů a přistání z krátkých vzletových a přistávacích drah a přes překážky díky jedinečným brzdám, je nejtišším lehkým letadlem a má jedno z nejnižších provozních nákladů ve své kategorii.
Rychlost, výkonnost a velmi dlouhý dosah jsou pro Pipistrel podpisem. Virus SW se plaví rychleji, jde mnohem dál a letí výš než konkurence, to vše při spalování méně paliva! Představte si, že létáte okolo 260 km / h (140 kts), lehce prolétlo terén vyšší než 4500 m (15.000 ft) a pokrýváte vzdálenosti více než 1500 km (800 NM). S Virus SW můžete. To vše a ještě mnohem více! Letadlo může být vybaveno buď hnacími motory Rotax 912 (80 k) 912S (100 k), 912 iS (100 k) a 914 Turbo (115 k) a velkým množstvím možností avioniky.

Díky vynikající aerodynamické účinnosti, nejmodernější struktuře složeného materiálu a nejnižším údajům o spotřebě paliva v této kategorii je virový software ideální pro vysokorychlostní běžecké létání, pozorovací mise, ab-initio, pokročilé a extrémně manévrovací výcvik, letecké snímkování a vysokohorské operace. Věděli jste, že virový software má klouzavý poměr 15: 1 a může v případě nouze klouzat dál než většina letadel?

⦁ Bezpečnostní, inženýrské a celosvětové osvědčení

Software lze nazvat ultralehkým / lehkým světlem / LSA s rychlostí 300 km / h (160 kts), ale je to mnohem víc! S vysokou rychlostí průniku turbulence (zelený oblouk) a VNO 302 km / h (163 kts) můžete využít vysokorychlostní plavbu i při silných turbulencích. Kokpit zůstává během letu tichý a pohodlný! Virus SW má ve své kategorii největší bezpečnostní rezervy ve své kategorii a může být vybaven celkovým záchranným systémem pro balistické padáky, který nabízí šanci na záchranu i při maximálních rychlostech a blízko terénu.

⦁ Pohodlná a luxusní kabina

Exkluzivní bezpečnostní kokpit zesílený kevlarem s luxusním koženým interiérem vás udrží v pohodlí a bezpečí. Své vlastní barevné konfigurace si můžete vybrat zdarma!

Přístrojová deska je vyrobena z uhlíkových vláken s viditelnou strukturou a může pojmout široký výběr moderní avioniky, včetně kompletní sady ze skla s kokpitem s dvojitou osou, autopilota poháněného GPS a elektrického nebo hydraulického řízení vrtule s konstantní rychlostí. Panel může být uspořádán podle vašich představ za pomoci našich kvalifikovaných avionické techniků. Virový SW má dosah více než 1850 km (1 000 nm) a můžete si vzít s sebou 40 kg (90 liber) zavazadel.

Na zvláštní žádost může být virus upraven pro speciální mise, včetně vizuálních / infračervených kamer, geografických průzkumů, letů za oceánským dosahem a dalších.