Pipistrel ‚s Surveyor nasazeni v USA speciálních jednotkách

Pipistrel by chtěl poděkovat speciálním silám USA a jejich dodavatelům za výběr našich speciálních platforem Surveyor pro mise s dlouhou výdrží.

Po období tajných aktivit SOCOM (velitelství speciálních operací USA) potvrdil letecký týden že letadla Pipistrelu speciálně připravené se používají s „senzory pro shromažďování úplného videosignálu a signálů inteligence“ při misích odlétaných do 30 hodin a 30 000 stop.

Naše sledovací platformy mohou být nasazeny jako OPV nebo UAV a mohou být vybaveny množstvím senzorů včetně EO / IR, radarových senzorů a signálové inteligence, s výdrží v rozsahu od 8 do 30+ hodin v nízkých, středních a vysokých nadmořských výškách – vše za zlomek ceny konvenčních řešení. S jedinečnými vlastními schopnostmi Pipistrel vyvíjí na míru šité systémy OPV / UAV na míru s pokročilými možnostmi, včetně řešení pro bezobslužné doručování nákladu a vozidel schopných VTOL, aby našim zákazníkům přinesl bezprecedentní hodnotu a schopnosti.

Více informací o platformě Surveyor najdete na stránce: https://www.pipistrel-aircraft.com/aircraft/surveillance/customized-airborne-platforms/

Comments are closed.