Finanční produkt od Pipistrelu pro české a slovenské letecké školy

Slovinská společnost Pipistrel, výrobce certifikovaného (EASA CS-LSA) letadla Virus SW121, připravila pro rok 2020 novou jednoduchou možnost financování pro letecké školy v Čechách a na Slovensku.

Leasing se stává stále oblíbenější formou financování letadel. Bohužel, pro mnohé letecké školy je prakticky nedosažitelný z důvodu vysokých nároků bank na zajištění leasingu, jakož i potřeby prokazování dlouhodobých pozitivních finančních výsledků společnosti.

Proto Pipistrel přichází s novým návrhem financování určeným speciálně pro letecké školy a letadla Virus SW121, ve formě půjčky s pevnými splátkami, garantovanými výrobcem, kde celá složitá agenda schvalování úvěru odpadá.

Vzorový výpočet:

Hodnota letadla Virus SW121: 169.000 EUR netto

Maximální doba financování: 36 měsíců

Počáteční platba (30%): 50.700 EUR netto

Měsíční splátka (fixní): 3.650 EUR netto

Výpočet lze upravit pouze na kratší období

Pokud máte další otázky týkající se financování, kontaktujte nás e-mailem (starinsky@pipistrelaircraft.cz) nebo telefonicky (+421 903 420 200)

Letadlo Virus SW121 je dvoumístné celokompozitné EASA CSA-LSA certifikované letadlo, které lze úspěšně používat na výcvik pilotů pro licence LAPL, PPL (A) a nálet hodin potřebných k získání licence profesionálního pilota. Povolené jsou denní a noční lety VFR.

Kromě toho může být letadlo použito pro tažení kluzáků i výcvik UPRT (unusual position recovery training / nácvik vybírání nezvyklých poloh), protože je certifikováno i pro nácvik vybírání úmyslných vývrtek.

Pipistrel Virus SW121 je vybaven certifikovaným motorem Rotax 912S, constant speed vrtulí MT Propeller, glass cocpitom Garmin G3X, autopilotem, transpondérem módu S, rádiem NAV / COM s VOR / ILS a záchranným padákovým systémem Galaxy Rescue System.

Comments are closed.