Pipistrel na výstavě China International Import Expo 2019 v Šanghaji

V Šanghaji se v těchto dnech koná největší světový veletrh pro čínských dovozců. CIIE je největší politicko-obchodně-hospodářská událost na světě. Pipistrel se představí spolu se svou čínskou společností Pipistrel Asia Pacific.

Veletrh zastupují společnosti z různých odvětví, jakož i samotné země, které zdůrazňují své konkurenční výhody a své výrobky, které mohou být pro čínský trh zajímavé.

Pipistrel je zastoupen agenturou SPIRIT spolu s dalšími slovinskými společnostmi v národním pavilonu, důraz se klade hlavně na high-tech řešení.

Shanghai CIIE november 2019

Na pavilonu představujeme projekt Pipistrel v Číně, který zahrnuje výrobu dvou modelů našich letadel pro asijský trh, konkrétně Alpha Electro a Panthera Hybrid.

Alpha Electro se dodává s leteckým simulátorem a Panthera Hybrid se prezentuje s letadlem.

Veletrh navštívil ministr hospodářství a technologie Slovinské republiky Zdravko Počivalšek. Také velvyslankyně Slovinska v Číně, paní Alenka Suhadolniková a konzul Republiky Slovinsko v Šanghaji pan Miloš Prislan.

Cti nás ocenila i vysoká delegace z města Jurong, ve které se nachází projekt Pipistrel Airpark, na čele s náměstkem primátora Song Feixiong.

Mezinárodní dovozní veletrh je otevřen od úterý 5. listopadu do neděle 10. listopadu 2019. Během této doby nás můžete navštívit v prostorách výstaviště v Šanghaji!

Comments are closed.